БК "Київ" / Новини / БК "Київ" Новини

Олексій Миргородський: «Дитячі команди БК «Київ» продовжують радувати»

31 Грудня 2015 12:38

Головний тренер БК «Київ-Вовченята» розповів про нинішній сезон у його вихованців, та поділився планами на майбутнє.

- Олексію Вікторовичу, як проходить теперішнє життя клубу?  

- У нас функціонує кілька чудових дитячих команд. Сезон досить успішний. Вихованці 2003 року народження грають в чемпіонаті ВЮБЛ, і наразі займають друге місце у своєму дивізіоні. Маємо в активі 5 перемог, і лише 1 поразку.

Хлопці 2004-2005 р.н. приймають участь в Київській баскетбольній лізі. Йдуть взагалі без поразок на першому місці, серед 12 клубів. 

- Чи продовжується набір дітей?  

Так, звісно. Цей процес за багаторічну історію «Києва» ніколи не припинявся, ми завжди відкриті та шукаємо таланти. Зараз у нас є групи з 2002 по 2007 роки народження. Батьки будь-коли можуть привести на тренування у «Палац Спорту» своїх дітей, і ми будемо з ними займатися. 

- Що для цього потрібно?  

Все просто, зателефонувати мені, я повідомлю час тренувань, і буду вас чекати. Завдячуючи Олександру Волкову в нас дуже хороші умови, ми займаємося в теплому залі «Палацу Спорту», а Олександр Анатолійович при потребі допомагає з усіма організаційними моментами. 

Які подальші плани клубу?  

Хочемо, щоб наші діти продовжили велику славу «Києва», виросли у професійних баскетболістів, і вже в дорослій команді здобували чергові перемоги! З нетерпінням на це чекаю. БК «Київ» - живий, і його емблема гордо розвівається на наших футболках. Пам’ятаючи великі перемоги клубу, кожного разу виходячи на паркет ми б’ємось за цю емблему. 

- Що побажаєте вболівальникам команди та всій баскетбольній спільноті у Новому 2016 році?

- Найголовніше – мирного неба та міцного здоров’я. Завжди отримувати масу емоцій від баскетболу, та рухатись вперед не зважаючи нінащо. Бажаю також всім щастя, удачі та кохання! Нехай Новий рік подарує тільки радість! 

Для всіх бажаючих займатися в дитячій школі БК «Київ-Вовченята», телефон головного тренера:

063-576-47-12 Олексій Вікторович Миргородський